?> מגוון קורסים לפיתוח מנהלים - גו אפ GoUP
Group 16 Created with Sketch.

הקורסים

Group 16 Created with Sketch.

הקורסים

לו היו לי שמונה שעות
לכרות עץ, הייתי מקדיש
שש מתוכן להשחזת הגרזן

אברהם לינקולן

Abraham Lincoln

הקורסים מיועדים למנהלים בתחילת דרכם הרוצים להתפתח בסגנון הניהול שלהם ולקנות לעצמם מיומנויות ניהוליות, וכן למנהלים עם וותק ניהולי המעונינים להתאים את תפיסות הניהול שלהם לתפיסות החדשניות והמתקדמות ביותר.

פיתוח מנהלים

מטרת הקורס היא פיתוח שיטת ניהול מקצועית ועדכנית תוך הבנה מעמיקה של הזהות התרבותית של המנהל והאיכויות הייחודיות שלו. באמצעות עבודה על תפיסה ניהולית אישית, הקפדה על אפקטיביות בהשגת מטרות איכותיות ויעילות בניהול המשאבים, הקורס מקנה למנהל 'שפה' לניהול שיטתי, עקבי ואותנטי.

התועלת לארגון:

ארגון מנוהל באחידות בצורה שיטתית ואפקטיבית שמתמקדת בהשגת מטרות וניהול משאבים יעיל.

התועלת למנהל:

חיבור לזהות הניהולית שלו שמאפשרת לו להתנהל בדינמיות ובהצלחה עם אתגרי הסביבה המשתנה.

השליחות והשיטה של גו אפ

פיתוח משאבי אנוש

הקורס נותן מענה לצרכים של מנהלות ומנהלי משאבי אנוש ברכישת ידע יישומי בכל הנוגע לניהול ההון האנושי, התנהלות עם עובדים מתרבויות שונות, שימור עובדים, מחוברות ארגונית, ניהול ממשקים ארגוניים, חיבור לאסטרטגיה העסקית ועוד. דגש מיוחד ניתן לניהול חכם ומינוף אתגרי השונות בקרב כוח האדם לשם יצירת הזדמנות תחרותית.

התועלת לארגון:

התאמת שיטת ניהול העובדים ל'דור Y Z', שימור עובדים ויצירת מחויבות ארגונית גבוהה והתאמת ביצועי העובדים לתוצאות העסקיות של הארגון, כך שהוא סופר רלוונטי ותחרותי גם בעידן של VOCA - סביבה משתנה במהירות.

התועלת למנהל:

תפיסת ניהול מש"א תוך היכרות עם היכולות והאיכויות האישיות שלו ושל סביבתו, שיפור הממשקים הארגוניים וייעוץ עמיתים תוך נתינת כלים של הערכה ומדידה לתפקוד מיטבי של פונקצית מש"א בארגון.

קורס מיומנויות השילוב

קורס המקנה מיומנויות גישור בין עולם הערכים החרדי ועולם העבודה הכללי, במטרה לשלב בצורה איכותית עובדים חרדים בארגונים כלל ישראלים או עבודה של ארגונים חרדיים מול לקוחות כלליים. 

התועלת לארגון:

שיפור תוצאות עסקיות ע"י הטמעת כשירות תרבותית בקרב העובדים.

התועלת למנהל:

סדנאות בנות 2-4 מפגשים במגוון נושאים הנמצאים בליבת העבודה הניהולית החל מגיוון תעסוקתי, ניהול בסביבה משתנה, תפיסות ניהול, עבודת צוות, מיומנויות וכישורים רכים. הסדנאות מותאמות לפי הצרכים והמטרות של הארגון ומלווה בכלים למדידת האפקטיביות של הידע על המסגרת בה הסדנה מתקיימת.

סדנאות לצוותים

סדנאות בנות 2-4 מפגשים במגוון נושאים הנמצאים בליבת העבודה הניהולית החל מגיוון תעסוקתי, ניהול בסביבה משתנה, תפיסות ניהול, עבודת צוות, מיומנויות וכישורים רכים . הסדנאות מותאמות לפי הצרכים והמטרות של הארגון ומלווה בכלים למדידת האפקטיביות של הידע על המסגרת בה הסדנה מתקיימת. 

הבוגרים שלנו מספרים:

מנדי וועג, קייטרינג לאקאזה:

"למדתי לשתף את כל הסובבים שלי ביעדים שלי ולא רק לתת הוראות, אני מקבל עצות, עזרה, פידבקים ו150% תפוקה!"

חיה שפיגלר: מגמת עיצוב:

"השילוב בין קומה 18 במקצועיות ובאבחון, לבין גובה העיניים, יכולת ההפשטה והיישום - הוא המיוחד!"

רחמי חאווי, ספרי תורה ירושלים:

"למדתי לראות את האנשים סביבי, את אלו שעושים את העבודה..."

אסתי פוגל, בוני עולם:

"לבנות תהליכים מוסדרים ובהירים על מנת להגיע ליעד אותו אני רוצה. לעבוד מתוך שיטה- הכל מחובר לשני, ואני כמנהלת זו שיכולה להשפיע על כל המערכת!"

אלי זנגולסז, מרכז כיוון:

"למדתי השהיה מהיא, לאז שאני בקורס למדתי לעצור ,לפני שאני מגיב, התוצאות, שיקול הדעת הנכון זה שמים וארץ" "החזון שלי להצליח לזהות בכל עובד שלי את ה"הניגון המיוחד שלו" ולמנף אותו דרך כך."

מרים גודלי, שתילים:

"נתת כלים בצורה פשוטה וגאונית. הכל מתוך נתינת מקום לכל אחת וגבולות של פתיחות, כבוד ועניניות. זה ממש מודלינג: מה שהיה בקורס כך לעשות לעובדים תחתינו"

מירי פיפרמן - סמינר וולף:

"הכבוד לכל אמירה, הערכים הבלתי מתפשרים - ומתוכם לנהל. היכולת להיות השגית במיוחד אבל לא תחרותית"


ריקי איצקוביץ, מולטימדיה גרופ:

"כלים פרקטיים לניהול היומיומי מול הצוות - אסיפות צוות, ישיבות עבודה, שכל הזמן מכוונים לשרת את החזון. התקדמתי כמה צעדים קדימה וקיבלתי המון רוגע ושלווה!

מירי קליין, רו"ח:

"להיות מנהל ולעשות את העבודה כמנהל, ולא לעשותה כעובד, אני מתכננת ומבצעת, דברים לא נשפלים, אלא מנוהלים כמו שאני רוצה ומביאים את התוצאות!"

רונית זכאי ראש ענף ביקורת אשראי עסקי:

"למדתי שניהול הוא מסע ארוך, וההצלחה בו מבוססת על חיפוש מתמיד לתשובה לשאלת המשמעות - ה’לשם מה’ - החזון, ההשראה והדוגמה אישית.

דבורה גלאובר, מנהלת פנימית עלה, 120 עובדים:

"שינויים לוקחים זמן... ודורשים סבלנות ואמונה בדרך המקצועית שלי...ואז ההמתנה משתלמת"


פריידי מרמורשטיין, בריכות שיקומיות "עלה":

"זו שיטה איך למקסם את הניהול שממילא עושים. כל מנהלת מתחום אחר מה שאיפשר זויות מבט שונות ומגוונות ממקום אחר על הניהול שלי"

"היכולת שלך להדריך בין השורות ובין המילים ולתת לאדם עצמו להגיע לפתרון ולא להאכיל אותו בכפית, זו יכולת נדירה! את פשוט גדולה מהחיים!"

"קיבלתי תשובות לשאלה שמקננת בי הרבה זמן – איך להיות מנהלת טובה ובאותו זמן לא לאבד את הרגישות ואת המידות שלי. תודה!"

"החוויה המשמעותית ביותר עבורי הייתה לראות אותך מעבירה את הקורס, מתייחסת לכל אחת, יודעת מתי לשאול ומתי להרפות, נותנת יחס וכבוד לכל אחת"

"סוף סוף הבנתי שאני לא אמורה לבצע! שאני אמורה לכוון, להגדיר מטרות ולוודא שהדברים נעשים. זה לא יותר קל אבל עכשיו יש לי את הכלים לעשות את זה נכון."

"הדבר הראשון שקיבלתי בקורס הוא את היכולת להבין שאני בדרך הנכונה, ושיש בי את התכונות המתאימות למנהלת. סוף סוף קיבלתי ביטחון עצמי!"

"הבנתי עד כמה החזון שלי משמעותי לכל המערכת ועד כמה אני יכולה לקדם ולייעל אותה. והתחלתי לעבוד ממקום של שליחות ושל אתגר."

"הבנתי עד כמה הפעולות שלי משפיעות על מה שקורה בשטח, ויותר מזה, עד כמה ההימנעות שלי מפעולה משפיעה! והפסקתי להימנע!"

"הגעתי עם חוסר בטחון בעצמי וביכולות שלי להיות מנהלת, נתת לי להבין שגם טיפוס מרצה וטוב יכול להיות מנהל מוצלח, נתת לי רצון וכלים לשנות את המחשבה, את התכנון ואת הביצועים שלי"

הפעם את דואגת לעצמך!!
תוכנית GO-HR לפיתוח מקצועי במשאבי אנוש

לשיחת ייעוץ והתאמה ללא התחייבות לחצי כאן >

הצעד הראשון שלך לקומה הניהולית הבאה שלך מתחיל עכשיו!

לשיחת ייעוץ והתאמה ללא התחייבות לחץ כאן >