שאלות 

ששואלים אותנו

ריכזנו תשובות לשאלות חשובות ששואלים אותנו.

אנחנו מקווים שתמצאו כאן את התשובות גם לשאלות שלכם.

אם לא מצאתם תשובה אתם מוזמנים לשלוח לנו הודעה ואנחנו נחזור אליכם

בנינו את הUPים שלנו בצורה כזו שמאפשרת להתחיל מתי שתבחרו ולהתקדם בהתאם לקצב שלכם. למשל אם יש לכם מיומנות שדחוף לכם לפתח כאן ועכשיו, תוכלו להתחיל ממש היום וליישם אותה באמצעות הכלים מיד בסיום תהליך הלמידה. אם תרצו לפתח כמה מיומנויות במקביל ובזמן ארוך יותר, זו גם דרך מעולה לupskilling (שדרוג כישורים).

בואו נעשה קצת סדר במונחים:
Skill – כישור, מיומנות שאפשר לפתח
UP – מיני קורס לפיתוח מיומנות

המטרה שלנו היא שבאמת תוכלו ליישם את המיומנויות שאתם מפתחים כאן איפה שאתם רוצים ולכן דאגנו שבכל UP תפגשו יחידות תוכן בפורמטים הבאים:

  • אבחון אישי מקדים – כך שתוכלו לדעת בדיוק איפה אתם עומדים מבחינת הSkill שבחרתם לשדרג ומה אתם צריכים כדי להעלות אותו לשלב מתקדם יותר
  • ידע רלוונטי ועדכני – בסרטוני וידאו, בטקסטים לקריאה ובמודלים ויזואליים
  • כלים יישומיים – כאלה שתוכלו כבר ליישם תוך כדי תהליך הלמידה
  • אימון ותרגול – קטעי תרגול של הידע והכלים על מקרה לדוגמה כך תוכלו לראות בפועל איך הכלים עוזרים לפתח את המיומנות

Upskilling – שדרוג כישורים ויכולות שיאפשרו לך להתמודד עם תפקיד מאתגר או להתקדם לתפקיד נחשק יותר. לפי דוחות של הפורום הכלכלי העולמי, עד 2025 רובנו נצטרך לשדרג את היכולות שלנו כדי להישאר רלוונטיים ולהתקדם בעבודה ובעסקים.

אנחנו בונים את הUPים שלנו כך שאפשר לבחור ולהתחיל במה שחשוב לך ממש עכשיו. כדי להתאים לעצמך תכנית אישית אנחנו ממליצים לעשות את המבדק שהמומחים שלנו פיתחו במיוחד כדי לעזור לך להחליט איזה Skill (כישור) כדאי להתחיל לפתח כבר היום. 

UP אמנם דומה ויזואלית לקורסים דיגיטליים ואם אתם מנוסים בלמידה דיגיטלית אתם תרגישו בבית מהרגע הראשון, אבל הדגש העיקרי שלנו הוא על תהליך פיתוח כישורים אישי ומעשי. בכל שלב הכנסנו כלים אותם תוכלו לבצע מיד בסיום הלמידה, וליישם על האתגרים שמעניינים אתכם ביומיום. בעבודה, בעסקים ואפילו בחיים האישיים. מהניסיון שלנו אנחנו יודעים שכישורים הם מה שהופך אתכם לאנשים שמצליחים יותר בכל המישורים.
אנחנו יודעים שאתם עסוקים. זו הסיבה שהUPים שלנו בנויים בצורה מודולרית, כך תוכלו לבחור ללמוד בזמן שנוח לכם ואיך שנוח לכם. אפשר ללמוד חלק מסוים בזמן אחד ולהמשיך בזמן אחר מאותה הנקודה. לפעמים אפילו נמליץ לעצור את הלמידה כדי להשתמש בכלים וליישם בשטח. כך הלמידה הופכת למשמעותית ומעשית.
טכנית זה אפשרי, האתר שלנו מותאם גם למחשבים אישיים וגם לטלפונים חכמים. יחד עם זאת, אנחנו ממליצים ללמוד מהמחשב בסביבת עבודה שמאפשרת קשב וכמה שפחות הסחות דעת. כך תעניקו לעצמכם חוויית למידה יעילה ומיטבית.

יש לכם שאלה חדשה?
כתבו לנו 

אנחנו זמינים גם בוואטסאפ    במייל     בפייסבוק    ובאינסטגרם

דילוג לתוכן