?> מי אנחנו, חברת גו אפ - פיתוח מנהלים
Group 16 Created with Sketch.

מה אנחנו עושים

המשימה שלנו היא לסייע לארגונים ומנהלים להתמודד עם אתגרים ניהוליים בעידן של חוסר יציבות ולהעצים את הערכים התרבותיים שמספקים חיבור גמיש ודינמי לשורשים ולזהות הפנימית של כל מנהל, כך שדווקא השינויים המהירים יהפכו להזדמנות אסטרטגית.

ייעוץ אסטרטגי - מערכתי

עיצוב אסטרטגיה יישומית הרלוונטית לאתגרים העכשוויים והמותאמת לתרבות של המנהל והארגון. אנו מספקים ליווי להנהלה מגיבוש החזון ועד לתרגומו המעשי דרך התאמת המבנה הארגוני ותהליכי העבודה, זאת תוך בחינה של האתגרים הסביבתיים וההזדמנויות העסקיות שנקרות בדרכם. הליווי כולל תהליך חשיבה משותף המשקלל מחדש את כל פעולות הארגון (למה איך ומה), יצירת דשבורד ניהולי למשוב ולדיוק פעולות הארגון.

התהליך האסטרטגי הוא יצירת תשתית חשיבה פרקטית שנבנית ביחד עם מנהל הארגון, לשם הכוונה של שיטות הפעולה של המסגרת שבאחריותו, במטרה להגיע למימוש היעדים ומיצוי הפוטנציאל העתידי.

GO UP
השליחות והשיטה של גו אפ

ייעוץ וליווי למנהלים

תהליך ארגוני מקיף לייעול ושיפור תפקוד פעולות הארגון, לשם הגעה בטוחה ומהירה ליעדים. התהליך מעניק דגש על התהליכים הפנימיים ועל התפקוד האנושי בהנהלה ובצוותים. הייעוץ מתבצע בעת ובעונה אחת עם המנהל העומד בראש הארגון ועם צוות ההנהלה והעובדים, באמצעות מערך כולל של ייעוץ וליווי אישי לבעלי התפקידים, קורסים פנימיים מותאמים, הדרכות וסדנאות.

  • בחינה של חוזקות ואתגרים תהליך ממוקד להתפתחות אישית ומקצועית
  • שימוש במודלים ניהוליים וכלים מהמתקדמים בעולם הניהול
  • פיתוח מנהיגות ודגש על המיומנויות הניהוליות של המנהלים והיכולת שלהם לפעול גם במציאות משתנה וחוסר ודאות

הכשרה - קורסים בארגונים

אנו מציעים קורסים בתוך ארגונים המיועדים לחברות, מוסדות, עמותות וארגונים אחרים ששואפים לשדרג את הצוות הניהולי ומגוון ההון האנושי בארגון. הקורסים מבוססים על ניסיון בשטח ועל המחקרים החדשניים והמתקדמים ביותר. באמצעות הקורסים אנו מפתחים מיומנויות ניהוליות, תקשורת פנים ארגונית בריאה וחיבור העובדים לחזון, המטרות וערכי הארגון מתוך הבנה תרבותית.

  • קורס תומך לתהליך אסטרטגי מערכתי – כחלק מתהליך הליווי האסטרטגי לארגון, העובדים עוברים קורס פיתוח שנועד לחבר אותם לתהליך וליעדים שהוא אמור להשיג.

  • קורסים לפיתוח פנים ארגוני – קורסים ייעודיים במגוון תחומים לשילוב תפיסות מתקדמות בתוך הארגון. הקורסים מותאמים לצוות הניהולי או לכלל העובדים בהתאם לצרכים והמטרות המשתנות של הארגון.

  • קורסים בשיתופי פעולה – קורסים עם גופי הכשרה והשכלה: קורסי ניהול, ניהול בכיר, משאבי אנוש, ראשי צוות בהייטק ועוד. תהליך בניית הקורס והמעטפת האופרטיבית שלו, נעשית בתיאום מלא והכוונה צמודה ובהדרכה של טובי מומחי הייעוץ של GoUP.

הפעם את דואגת לעצמך!!
תוכנית GO-HR לפיתוח מקצועי במשאבי אנוש

לשיחת ייעוץ והתאמה ללא התחייבות לחצי כאן >

הצעד הראשון שלך לקומה הניהולית הבאה שלך מתחיל עכשיו!

לשיחת ייעוץ והתאמה ללא התחייבות לחץ כאן >