?> מי אנחנו, חברת גו אפ - פיתוח מנהלים
Group 16 Created with Sketch.

חברות וארגונים

המשימה שלנו היא לסייע לארגונים ומנהלים להתמודד עם אתגרים ניהוליים בעידן של חוסר יציבות ולהעצים את הערכים התרבותיים שמספקים חיבור גמיש ודינמי לשורשים ולזהות הפנימית של כל מנהל, כך שדווקא השינויים המהירים יהפכו להזדמנות אסטרטגית.

אסטרטגיה ארגונית:

אסטרטגיה היא מפת הדרכים שעל פיה מוגדרות מטרות הארגון, ועל בסיסה נבנים תכניות העבודה והיעדים לטווח אהרוך והקצר.

מומחי GoUP יוצרים חזון ארגוני מוגדר ואסטרטגיה יישומית ורלוונטית לאתגרים העכשוויים, המותאמת למנהל ולתרבות הפנימית של הארגון, ובהלימה מלאה לערכים ולתרבות החרדית.

יישום האסטרטגיה מתבצע באמצעות תהליך ארגוני מקיף הכולל חשיבה משותפת, ליווי והכשרת הצוות הניהולי, התאמת המבנה הארגוני ותהליכי העבודה, ויצירת לוח בקרה ניהולי המעניק תמונה מלאה של יעדי הארגון ברגע נתון. 

GO UP
השליחות והשיטה של גו אפ

ליווי מנהלים

ליווי מקצועי אישי למנהלים בכירים וצוותי ניהול, על ידי מיטב היועצים.

מטרת הליווי היא יצירת מנהיגות וחוסן אישי, ומיומנויות ניהוליות לצורך ייעול ושיפור תפקוד פעולות הארגון, והגעה בטוחה ומהירה ליעדים. 

הייעוץ מתבצע באופן אישי מול המנהל, ויכול לשלב תהליכים נוספים והכשרות לצוות ההנהלה והעובדים, תוך שימוש במודלים ניהוליים וכלים מהמתקדמים בעולם הניהול, המשולבים אל תוך התרבות והרגלי העבודה והניהול החרדיים.

הכשרת מנהלים פנים ארגונית

מערך הכשרות למנהלים המותאם לאופי ומטרות הארגון ומבוסס על שיטות הניהול המתקדמות ביותר, ועל ניסיון רב שנים. 

בהכשרות מפתחים המנהלים אישיות ניהולית חזקה, מנהיגות, תקשורת, ומיומנויות ניהול מתקדמות, תוך שימת דגש על הבנה מעמיקה של התרבות והרגלי העבודה והניהול החרדיים

ההכשרות מיועדות לחברות, מוסדות, עמותות וארגונים אחרים ששואפים לשדרג את הצוות הניהולי ואת ההון האנושי בארגון, וכולל קורסי ניהול, סדנאות, ומגוון כלים נוספים לפיתוח מנהלים, במטרה לייצר תקשורת פנים ארגונית בריאה וחיבור העובדים לחזון, המטרות וערכי הארגון.

גו-אפ דיגיטל – חדשנות ניהולית בשירות הארגון

מערך לימוד דיגיטלי בהתאמה אישית, המאפשר הכשרה בו זמנית לצוותי ניהול מרובים בתחומים אותם רוצה הארגון לשפר ולהתייעל.

תכני ההכשרה משולבים עם לוגו הארגון, עם מנחה משורות הארגון, ואפשרות להוספת סימולציה פנים ארגונית של נושאי הלמידה להמחשה מיטבית. 

לקבלת פרטים נוספים לחץ כאן – מעבר לדף נחיתה גו אפ דיגיטל לארגונים.

הפעם את דואגת לעצמך!!
תוכנית GO-HR לפיתוח מקצועי במשאבי אנוש

לשיחת ייעוץ והתאמה ללא התחייבות לחצי כאן >

הצעד הראשון שלך לקומה הניהולית הבאה שלך מתחיל עכשיו!

לשיחת ייעוץ והתאמה ללא התחייבות לחץ כאן >