?> יעוץ ארגוני מקיף לעסק שלכם - גו אפ GoUP
Group 16 Created with Sketch.

יעוץ

Group 16 Created with Sketch.

יעוץ

יעוץ ארגוני לייעול תפקוד הארגון

יעוץ ארגוני מקיף לעסק שלכם הוא מהלך ארגוני מקיף לייעול ושיפור תפקוד ופעולות הארגון להגעה בטוחה ומהירה ליעדים. התהליך עובד באמצעות דגש על התהליכים הפנימיים ועל התפקוד האנושי בהנהלה ובצוותים.

הייעוץ מתבצע בעת ובעונה אחת עם המנהל העומד בראש הארגון ועם צוות ההנהלה והעובדים, באמצעות מערך כולל של ייעוץ וליווי אישי לבעלי התפקידים, קורסים פנימיים מותאמים, הדרכות וסדנאות.

שיטת העבודה של GOUP מבוססת על עבודה אישית עם המנהלים, הבנת דרכי הפעולה שלהם, וממנה ניתן להבין ולראות את כל הנעשה הארגון כולו, ומיושמת בשימוש במודלים ניהוליים וכלים מהמתקדמים בעולם הניהול.

אנחנו מאמינים בפיתוח מנהיגות ושמים דגש על המיומנויות הניהוליות של המנהלים והיכולת שלהם לפעול גם המציאות משתנה וחוסר ודאות.

איך השיטה שלנו עובדת בשטח

השיטה מחולקת ל-3 שלבים:

אבחון

יחד עם המנהל/ת אנחנו מסמנים את הסוגיות אותם נרצה לפתור ולהגיע למקום טוב יותר, ומבצעים אבחון ראשוני הכולל תצפיות על הפעילות השוטפת וראיונות עומק עם אנשי מפתח בארגון האבחון מציג בפנינו תמונה ברורה וממוקדת ככל האפשר, ומכמה זוויות שונות, ומאפשר להחליט על המטרות הנכונות ביותר, ועל האופן המתאים ביותר להשיג מטרות אלו.
01

בניית תכנית ארגונית

התכנית מתבססת על מסקנות האבחון ומותאמת למטרות הארגון, למבנה ולצרכים היחודיים לו. את התכנית בונה הצוות שלנו בשיתוף פעולה מלא עם מנהל הארגון והאחראיים על המחלקות הרלוונטיות ליישום כל חלק בה. התכנית כוללת מטרות, דרכי יישום, חלוקת תפקידים, בניית הגדרות תפקידים, ליווי מנהלים וצוותים, ותכנית הדרכה וליווי עד להשגת היעדים שהוצבו.
02

יישום והטמעה

ההטמעה היא ביצוע בפועל של התכנית וליווי התהליך כולו עד להשגת המטרות. ההטמעה מבוצעת באמצעות 3 כלים מרכזיים:
ליווי אישי למנהלים: הליווי מאפשר למנהל לעבור תהליך אישי במקביל לתהליך הארגוני או בנפרד, ובו נספק למנהל כלים לפיתוח יכולת ניהול ארגונית ויכולת ניהול עצמית, ונעבוד יחד על פתרונות לאתגרי הניהול האישיים שלו.
ליווי קבוצתי: קורס מנהלים וקורסים לצוותים. הקורסים מטמיעים את ערכי הארגון והתכנית הארגונית, ומעבירים מסרים בצורה נכונה לצוות המיישם. במקביל, הקורסים מאפשרים לכל מנהל או חבר בארגון לשפר ולמקד את היכולות האישיות שלו בתוך הצוות, בשותפות עם יתר הצוות ותוך תהליך חווייתי שיחבר ויחזק את הקשרים בינו ובין שאר העובדים.
מערך הכשרה משלים: מיקוד ספציפי במיומניות נצרכות, כגון סדנאות ניהול זמן, תקשורת בין אישית, מוטיבציה, תגמול עובדים ועוד. התכנית מיושמת בהתאמה לתכנית הכללית, ובהתאם לצורך הספציפי של כל ארגון.
03
המוצרים שלנו
01

UP VIP - ליווי אישי

ליווי אישי למנהל נותן מענה לסוגיה ספציפית שמעסיקה אותך תוך הסתכלות על האדם ועל המנהל שאתה בסדרי העדיפויות שלך.

ליווי אישי למנהל מתבצע בסדרה של 10 שעות בו אנחנו יוצרים שינוי ספציפי בנקודה בה בחרנו, ויוצר הדים של שינוי גם לסוגיות נוספות.

02

JUMP UP - סדנאות

סדנה חד פעמית בנושאים שונים בהתאמה אישית לצורכי הצוות והמנהל.

03

CIRCLE UP - פיתוח לדרגים ניהולים

סדנאות פיתוח מנהלים בדרגים שונים. התוכנית באה להקנות תפיסת אחריות ניהולית אצל מנהלים בארגון שלך, תוכנית זו מורכב מ-3 חלקים.

האחד גיבוש תפיסה ניהולית, השני הבנת הסביבה והפוליטיקה האירגונית (הנהלה, קולגות ועובדים) והשלישי כלים פרקטיים להאצלת סמכויות, מוטיבציה, הערכת עובדים ועוד

ניתן לערוך את הקורס בתוך הארגון שלכם מותאם אישית לצרכי הארגון הפנימיים או לשלוח מנהלים נבחרים לקורסים שאנו עורכים במסגרת חיצונית.

סדנאות פיתוח מנהלים כוללות 6 מפגשים של חצי יום כל מפגש.

04

SYSTEM UP - מערכתי

אם אתם מנהלים שרוצים לבחון את התוצאות של הארגון שלכם, את שיטות העבודה, את מערכת התקשורת האנושית ואת המשאבים שאתם משקיעים כדי להגיע לתוצאות, הגעתם למקום הנכון.

באמצעות אבחון מקיף, התמקדות בנקודות המשמעותיות וליווי ממוקד ושיטתיתגיעו לארגון יעיל, רווחי ונעים הרבה יותר.

התהליך הינו אינטנסיבי, והתוצאות בארגון משמעותיות

משך התהליך: מינימום 3 חודשים

הפעם את דואגת לעצמך!!
תוכנית GO-HR לפיתוח מקצועי במשאבי אנוש

לשיחת ייעוץ והתאמה ללא התחייבות לחצי כאן >

הצעד הראשון שלך לקומה הניהולית הבאה שלך מתחיל עכשיו!

לשיחת ייעוץ והתאמה ללא התחייבות לחץ כאן >