?> חודש ניסן - חודש של התחדשות בארגון - גו אפ GoUP

חודש ניסן – חודש של התחדשות בארגון

🍀כל ראש חודש קורא לנו להתחדשות, במיוחד ראש חודש ניסן שהוא אחד משני ימי ההולדת של העולם והוא הפתיחה של חג האביב שכולו רעננות והתחדשות. 🌳הכל מתחיל לפרוח מחדש וכמו הטבע המתעורר מחדש, כך לכל מנהל ומנהלת יש הזדמנות לעשות סוג של ריסטרט בארגון או בעסק ולהתחדש.

אז נכון שקצת מוזר לכתוב את הדברים בפרדוקס הנוכחי שבו העונה הרשמית היא אביב🌤, אבל בחוץ חורף 🌧והשעון כבר קיץ 🌞 אבל מזג האוויר הפכפך ולפני שנספיק להגיד רה-אורגניזציה🌂, השמש תזרח מעלינו וכדאי להיות כבר מוכנים לרענן את הכלים הניהוליים שלנו, לשנות קונצפציות שאינן רלוונטיות עוד ולהשתדרג 😎.

התחדשות לא חייבת להיות שיפוץ כללי של הקיים, אלא אפשר גם בצעדים קטנים להוסיף צבע ולהתחדש מבחינה ניהולית.

ניקח 2 נקודות חשובות להתחדשות:
• התחדשות מעשית – "מתי בפעם האחרונה עשית משהו בפעם הראשונה?" – לעשות דברים שאף פעם לא עשינו (אבל תמיד רצינו), לערוך שינויים וחידושים בתפוקה, בתוצרת ובאופן העשיה. זה יכול להיות במעשים הטכניים וגם בתחומים אחרים, כמו הערכת עובדים. וזה דורש מאיתנו לצאת מהקופסא ולשנות מעשים🦋🐛.

• התחדשות בהסתכלות – "היופי בעיניי המתבונן" – מרעננים את המשקפיים שלנו ומגלים שהמבט האחר על מה שבמילא עושים משנה את המציאות. למשל מנהלת קשוחה שמחליטה לפתח מבט אמפתי יותר. או מנהלת שלקחה ללב כל דבר שהעובדים אמרו לה, מחליטה להתחדש ולחדש את המבט שלה כלפי עצמה ומוכנה לקבל פידבק ולקחת אותו בעירבון מוגבל, מבלי להיות מושפעת מכל מילה🦔🦚.

👓ההתחדשות מאפשרת לנו לשנות הסתכלויות על העבודה, על יחס למתחרים, על קולגות; למצוא דרכי פעולה חדשות ולהתקדם🆙, גם אם זה אומר לעשות פחות. כמו במקרה של מוטי, מנהל בארגון גדול, השולחן שלו מלא במסמכים תיקיות🗂, הדוא"ל קורס 📬והמשימות אינסופיות📝. בתהליך של ליווי מקצועי, הוא מחליט לעשות סוויצ' בראש, ובמקום לעבוד על עשרה פרויקטים במקביל, לעבוד רק על שלושה. ההתחלה קשה, אבל הסוף היה מהיר במיוחד וההספקים שלו היו גבוהים בהרבה, כי זה היה מינון נכון עבורו 🧮 והוא עמד במטלות בזמן והגיע ליעדים שקבע לעצמו. בינינו, מה יותר טוב מלהגיע ליעד בזמן?☺

אז ספרו לנו, מתי לאחרונה עשיתן משהו בפעם הראשונה?
🙏נשמח לשיתופים 👇

הפעם את דואגת לעצמך!!
תוכנית GO-HR לפיתוח מקצועי במשאבי אנוש

לשיחת ייעוץ והתאמה ללא התחייבות לחצי כאן >

הצעד הראשון שלך לקומה הניהולית הבאה שלך מתחיל עכשיו!

לשיחת ייעוץ והתאמה ללא התחייבות לחץ כאן >